Informacje o bazie firm

To przewodnik dla producentów pokazujący potencjał regionu Kujaw i Pomorza jako zaplecza dla filmu, serialu, programu telewizyjnego, teledysku. Zawiera zbiór firm z kujawsko-pomorskiego z podziałem na kategorie, celem szybkiego
i wygodnego wyszukania odpowiedniego usługodawcy lub podmiotu lokującego. Baza firm to element promujący kujawsko-pomorskie jako atrakcyjną lokalizację dla akcji filmów i seriali.

Zapraszamy producentów filmowych i telewizyjnych z całego kraju i nie tylko do skorzystania z potencjału tkwiącego w województwie kujawsko-pomorskim!

Jak dodać firmę?

Aby dodać firmę do bazy należy zarejestrować się na portalu kreatywny region.pl. Po rejestracji otrzymają Państwo link aktywacyjny pozwalający zalogować się na swoje nowe konto.

W panelu głównym jako opcję edytowania profilu zaznaczamy BAZĘ FIRM. Ukaże się nam formularz z polami do uzupełnienia. Aby dobrze opisać przedsiębiorstwo, mogą Państwo dołączyć do formularza OPIS, słowa kluczowe związane z daną firmą, przypisać firmę do właściwej KATEGORII, wskazać jej LOKALIZACJĘ, wgrać ZDJĘCIA (pojedyncze zdjęcie nie powinno przekraczać 250 kb i być w formacie jpg) i dodać link do VIDEO.

Gdy upewnimy się, że dobrze zaprezentowaliśmy firmę poprzez opis, zdjęcia i film, zmieniamy status profilu na „AKTYWNY” i zatwierdzamy wprowadzone dane wybierając opcję „ZMIEŃ DANE”.

Po naszej weryfikacji firma pojawi się w bazie. Jeśli zapragniemy dodać nowe zdjęcie, link, rozwinąć opis, w każdej chwili możemy zalogować się do profilu i wprowadzić dodatkowe informacje. Pojawią się one w profilu po weryfikacji administratora portalu.