Informacje o bazie lokacji

Listopad będzie dla Wrocławia miesiącem intensywnej promocji miasta, której powodem będzie umiejscowiony w nim plan zdjęciowy najnowszego filmu Stevena Spielberga. Pytamy: dlaczego nie kujawsko-pomorskie?
Poprzez bazę lokacji chcemy odkryć przed filmowcami drzemiący w naszym regionie potencjał miejsc jeszcze nie do końca znanych oraz pokazać z nowej strony te miejsca, które są licznie odwiedzane przez turystów.
Przez kolejne miesiące każdy, kto będzie miał do zaproponowania wartą uwagi lokację, może umieścić jej opis oraz zdjęcia na portalu KREATYWNYREGION.PL.
Żywimy nadzieję, że baza zawierająca atrakcyjne lokacje stanie się inspiracją dla twórców o światowej renomie.

Jak dodać lokację?

Aby dodać lokację należy zarejestrować się na portalu kreatywny region.pl. Po rejestracji otrzymają Państwo link aktywacyjny pozwalający zalogować się na swoje nowe konto.

W panelu głównym jako opcję edytowania profilu zaznaczamy BAZĘ LOKACJI. Ukaże się nam formularz z polami do uzupełnienia. Aby dobrze oddać istotę miejsca mogą Państwo dołączyć do niego OPIS, słowa kluczowe związane z daną lokacją, przypisać lokację do właściwej KATEGORII, wskazać LOKALIZACJĘ miejsca, wgrać ZDJĘCIA (pojedyncze zdjęcie nie powinno przekraczać 250 kb i być w formacie jpg) i dodać link do VIDEO.

Gdy upewnimy się, że dobrze zaprezentowaliśmy firmę poprzez opis, zdjęcia i film, zmieniamy status profilu na „AKTYWNY” i zatwierdzamy wprowadzone dane wybierając opcję „ZMIEŃ DANE”.

Po naszej weryfikacji firma pojawi się w bazie. Jeśli zapragniemy dodać nowe zdjęcie, link, rozwinąć opis, w każdej chwili możemy zalogować się do profilu i wprowadzić dodatkowe informacje. Pojawią się one w profilu po weryfikacji administratora portalu.
Co istotne, jeden profil pozwala na umieszczenie informacji o wielu lokacjach.